Aktualności
2019-07-31
Koncert jazzowy rozpocznie nowy sezon artystyczny w Art Cafe.
RAFAŁ DUBICKI QUARTET-KONCERT -ART CAFE-15.09.2019 GODZ.18

RAFAŁ DUBICKI- młody wirtuoz trąbki, który po latach grania z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak, Ray Wilson, Michał Sołtan czy zespół Pendofsky, zdecydował się na zaprezentowanie własnych utworów szerszej publiczności.
W skład kwartetu wchodzą doświadczeni i utytułowani jazzmani, którzy nadają koncertom pewnej bezkompromisowości i niepowtarzalnego rytu.
Na gitarze zagra Michał Sołtan, znany głównie ze swej solowej (album MaloGranie) oraz kolektywnej (lider grupy Imagination Quartet) działalności. Koncertował w Chinach, Niemczech, Danii. Grał m.in. z Dante Lucianim od Franka Sinatry. Za dźwięk kontrabasu odpowiada Mateusz Woźniak, doświadczony basista, który na swoim koncie ma zarówno solowe występy (koncert z towarzyszeniem orkiestry w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego) jak i współprace ze światowymi sławami muzyki popularnej (Ian Gillan z Deep Purple). Wreszcie perkusja w kwartecie Dubickiego - crème de la crème polskich bębnów czyli Adam Lewandowski, znany ze wspólnych projektów m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Wojciechem Karolakiem czy Andrzejem Zauchą.
Koncertowy wieczór zakończy krótki -wspólny- występ zespołu i zdolnej stargardzkiej wokalistki -JUSTYNY GIEMZY.

BILETY - 35 ZŁ-DO NABYCIA W ART CAFE-TEL.91 578 03 32- CZWARTEK -GODZ.16-21,PIĄTEK I SOBOTA OD GODZ.20.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
2019-10-12
Tango w Art Cafe.
"Tango czyli Nasza jest noc"-program SCENY ART CAFE-15-16-17.11.19.  
2019-10-10
Kasprzycki znów w Art Cafe!
Krakowslki bard,autor,kompozytor,świetny wykonawca- ROBERT KASPRZYCKI- wystąpi w Art Cafe-5 grudnia 2019 o godz.19.