Aktualności
2015-06-22
Tango Extremo w Art Cafe.
Koncert odbywa się w ramach europejskiej trasy grupy.Od chwili powstania Tango Extremo w 2003, zespół przeszedł spora odmianę. Występował na prawie wszystkich scenach w Holandii. Koncertowali również poza granicami Królestwa Niderlandów. Grupa powstała z inicjatywy skrzypaczki. Tanya Schaap od początku była motorem artystycznym tego zespołu. Skład grupy jest dosyć niekonwencjonalny, co daje sporo możliwości i niezwykle unikalne brzmienie.
Tango Extremo prezentuje bardzo zróżnicowany repertuar. To mieszanka muzyki klasycznej, jazzu, muzyki Brazylijskiej i tango nuevo. Przez lata swojego istnienia, grupa wyspecjalizowała się w muzyce z Argentyńskiego regionu Rio de la Plata. Trudno sobie wyobrazić muzyczny krajobraz Niderlandów bez Tango Extremo, które koncertuje na największych scenach, festiwalach jazzowych, klasycznych salach koncertowych i salonach tango.
Grupa współpracuje z wieloma uznanymi muzykami na całym świecie. Wśród kompozytorów i aranżerów Tango Extremo, znajdują się tacy muzycy jak: Martin Fondse, Ilja Reijngoud, Onno Krijn, Renard Aust, Wim Warman (Holandia) Tomás Gubitch (Argentyna), Gustavo Mozzi (Argentyna), Francesco Venerucci (Włochy), Felipe Perez Santiago (Meksyk).
Tango Extremo koncertowało w wielu krajach świata. Słuchała ich publiczność w
Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Meksyku, Turcji, Kurdystanu, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Południowej Korei, Urugwaju, Portugalii, Irlandii, Rosji, Południowej Afryki, Botswany czy Chin (m.in. Beijing, Shanghai, Ningbo, Hefei czy Nanjing). W Chinach pojawili się ponownie jesienią 2014 roku.
W roku 2009, wystąpili, jako jedyna „nie-Argentyńska grupa” na festiwalu ‘Buenos Aires Tango Festiwal’ w Argentynie: najbardziej prestiżowego festiwalu tanga na świecie.
W 2011 Tango Extremo zaprezentowało swój nowy program pt. „Viva la Vida!” na deskach holenderskich teatrów, ale i w Islandii, Grenlandii, na Arubie, Sint Maarten, w Wenezueli, Ekwadorze i w Kolumbii. W 2012 grupa zaprezentowała swój szósty album pt. ”Toujours Bizarre’”i w wyruszyła z tym materiałem na koncerty do Boliwii, Niemiec i Szwajcarii.
Od roku 2013 grupa nieustannie koncertuje na całym świecie, jednocześnie prezentując na deskach holenderskich teatrów nowy program pt. „Maestros”


Skład TANGO EXTREMO QUINTET
Tanya Schaap skrzypce, kierownik artystyczny
Ben van den Dungen saksofon sopranowy
Oleg Fateev bajan
Rob van Kreeveld fortepian
Marc van Rooij kontrabas

Koncert w Art Cafe -22.06.15 g.19
Bilety - 20 zł- do nabycia w Art Cafe -od 02.06.15.
2019-11-25
ZABAWA SYLWESTROWA.
Zabawa przy DJ-u( DJ Daro). WSTĘP- 49 ZŁ ( w cenie - toast noworoczny). W przedsprzedaży 40 zł/os.-do 21.12.19   
2019-10-12
Tango w Art Cafe.
"Tango czyli Nasza jest noc"-program SCENY ART CAFE-15-16-17.11.19.